فراموشی کلمه عبور؟   

راهنمای افتتاح حساب در پرفکت مانی

خلاصه ای درباره ی پرفکت مانی

پرفکت مانی (PerfectMoney) در سال 2007 شروع به کار کرد و در پاناما به ثبت رسیده است .
واحد پولی آن بر حسب دلار آمریکا
(USD)  ، یورو (Euro) و گرم طلا (GoldGrams) می باشد .
پرفکت مانی
(Perfect Money) ، یک کیف پول الکترونیک است که توسط آن می توانید پرداختهای ارزی خود را در وبسایتهای مختلف انجام دهید .


افتتاح حساب حساب در پرفکت مانی بسیار ساده و سریع است و تنها با تکمیل اطلاعات شخصی ذکرشده مطابق مراحل ذیل شما صاحب یک حساب
پرفکت مانی می شوید. در صورتی که قصد دارید به سـرعت در سایت اسپرت کلوپ افزایش موجودی بدهید ، پرفکت مانی یکی از گزینه های مناسب برای شما است
.


 افتتاح حساب پرفکت مانی را طی 3 مرحله برایتان توضیح میدهیم


 مرحله اول پس از ورود به سایت روی گزینه sign up  کلیک کنید مطابق شکل زیر


 

مرحله دوم اطلاعات خود را مطابق تصویر زیر وارد نمایید .

 

 

پس از طی این مراحل ایمیلی از پرفکت مانی دریافت میکنید که با کلیک روی لینک داخل آن ایمیلتان تایید میشود
 یوزر نیم همان آی دی هست که از طرف پرفکت مانی ارسال می شود و پسوردتان هم همانی هست که توی فرم ثبت نام ثبت کردید.

برای ورود به حساب پس از وارد کردن آی دی و پسورد یک Pin code به ایمیلتان ارسال میشود که باید آن را وارد نمائید تا به حسابتان دسترسی داشته باشید این کار برای مسائل امنیتی است.

شماره حساب دلاری شما همانیست که با کلمه شروع میشود.

 

مراحل وریفای کردن حساب پرفکت مانی

کارمزد انتقال از یک حساب به حساب دیگر در حساب های وریفای شده، 0.5% و در حساب های وریفای نشده،  1.99% می باشد. که از فرستنده کم می شود.جهت وریفای نمودن حساب، بعد از ورد به اکانت خود در پرفکت مانی گزینه settings را از منوی بالای صفحه انتخاب کنید و سپس گزینه وریفای اکانت را انتخاب نمایید .
 مطابق دستورعمل زیر میتوانید حساب خود را وریفای کنید  :
 مرحله اول :

 

 

مرحله دوممدارک خود را مطابق تصویر زیر وارد نمایید.
بعد از افتتاح حساب در پرفکت مانی با جستجو کردن کلمه ی "فروش پرفکت مانی" در گوگل می توانید تعداد زیادی اکسچنجر( صرافی ) پیدا کرده که به کار خرید و فروش پرفکت مشغول هستند. برخی‌ از اکسچنجر‌ها سایت رسمی داشته، و برخی‌ تنها از طریق ایمیل یا یاهو مسنجر با مشتریان فعالیت می کنند. پیشنهاد ما به شما این است که قبل از پرداخت به اکسچنجر‌ها از سالم بودن آنها اطمینان پیدا کنید. به عنوان مثال سعی‌ کنید با اکسچنجر‌هایی‌ که دارای سایت رسمی بوده، و در سایت از نماد اعتماد الکترونیکی‌ وزارت صنعت معدن و تجارت استفاده می کنند فعالیت کنید. لیست تعدادی از این اکسچنجر‌ها که در حال حاضر معتبر، و قابل اعتماد بوده در بخش زیر آمده است :
www.exchanging.ir
www.wmfa.ir
www.cardha.com (خرید اتوماتیک )
www.paybycashu.com (خرید اتوماتیک )
www.farhadexchange.com (خرید اتوماتیک )بعد از افزایش موجودی در حساب پرفکت مانی خود میتوانید وارد حساب کاربری خود در اسپرت کلوپ بشوید و سپس با کلیک بر روی  منوی افزایش موجودی در بالای صفحه و وارد شدن به صفحه مذکور ، گزینه افزایش اعتبار توسط پرفکت مانی را انتخاب بنمایید و مبلغ مورد نظر خود را به دلار وارد بنمایید و بر روی پرداخت کلیک بنمایید ، در این مرحله شما به سایت پرفکت مانی منتقل خواهید شد که به دو صورت میتوانید افزایش موجودی بدهید روش اول از طریق خود حساب پرفکت مانی که در آن موجودی دلاری دارید و روش دوم از طریق کد ووچر پرفکت مانی که از اکسچنجرها خرید نموده اید و برای تکمیل فرایند افزایش موجودی طبق دستوالعمل پرفکت مانی عمل کنید یا از قسمت راهنمای تصویری افزایش اعتبار توسط پرفکت مانی که برای شما در نظر گرفته شده است کمک بگیرید.  اگر عملیات افزایش موجودی در پرفکت مانی با موفقیت انجام شود، موجودی حساب کاربری شما به تومان بلافاصله افزایش خواهد یافت . قیمت روز دلار همیشه در صفحه افزایش موجودی قابل مشاهده میباشد.