فراموشی کلمه عبور؟   
Untitled Document

آموزش تصویری افتتاح حساب در سایت وب مانی جهت افزایش موجودی در سایت اسپرت کلوپ

با جستجو کردن کلمه ی "فروش وب مانی" در گوگل می توانید تعداد زیادی اکسچنجر پیدا کرده که به کار خرید و فروش وب مانی مشغول هستند. برخی‌ از اکسچنجر‌ها سایت رسمی داشته، و برخی‌ تنها از طریق ایمیل یا یاهو مسنجر با مشتریان فعالیت می کنند. پیشنهاد ما به شما این است که قبل از پرداخت به اکسچنجر‌ها از سالم بودن آنها اطمینان پیدا کنید. به عنوان مثال سعی‌ کنید با اکسچنجر‌هایی‌ که دارای سایت رسمی بوده، و در سایت از نماد اعتماد الکترونیکی‌ وزارت صنعت معدن و تجارت استفاده می کنند فعالیت کنید. لیست تعدادی از این اکسچنجر‌ها که در حال حاضر معتبر، و قابل اعتماد بوده در بخش زیر آمده است :
www.exchanging.ir
www.wmfa.ir
www.cardha.com (خرید اتوماتیک
)
www.paybycashu.com (خرید اتوماتیک
)
www.farhadexchange.com (خرید اتوماتیک
)


در در ادامه مطلب ابتدا آموزش تصویری افتتاح حساب در وب مانی به شما آموزش داده میشود و سپس آموزش افزایش موجودی در سایت اسپرت کلوپ را بصورت تصویری توضیح خواهیم داد.

 

1: ابتدا شماره موبایل خود را مطابق شکل زیر در لینک افتتاح حساب وبمانی وارد کنید و دکمه Proceed را بزنید. شماره موبایل را با کد کشور به صورت مقابل وارد کنید: 989361234567
جهت اطمینان ازدریافت اس ام اس از طرف وبمانی بهتر است از شماره های ایرانسل استفاده کنید.


2:در فرم این مرحله اطلاعات خود را مطابق تصویر زیر وارد نموده و دکمه Proceed را بزنید .


3:در این مرحله بار دیگر اطلاعات شما جهت بررسی مجدد ظاهر می شود که در صورت صحیح بودن دکمه proceed را بزنید .


4: مرحله تایید ایمیل و شماره موبایل شما
الف: برای این که صحت آدرس پست الکترونیکی وارد شده توسط شما مورد سنجش قرار بگیرد نامه ای به پست الکترونیکی شما ارسال می شود که داخل آن کدی به عنوان Registration code قرار دارد آن را مانند تصویر زیر در قسمت مناسب وارد نمایید در بر روی گزینه proceed کلیک نمایید :


ب: در این مرحله یک کد به صورت پیامک به تلفن همراه شما ارسال میشود. کد را در کادر مربوط وارد کنید و دکمه Proceed را بزنید .


5:در این مرحله یک فرم ظاهر می شود که از شما می خواهد یک پسورد برای حساب خود انتخاب کنید و دکمه OK را بزنید.


6:اکنون حساب وبمانی شما ساخته شده است و در بالای صفحه آیدی حساب وبمانی شما نشان داده می شود.
از این آیدی یا  از شما ره موبایل خودتان به همراه پسوردی که در مرحله قبل انتخاب کردید جهت لاگین به سایت وبمانی می توانید استفاده نمایید.
اما برای استفاده از حساب وبمانی لازم است یک کیف پول در داخل حساب خودتان داشته باشید که از آن برای واریز یا برداشت پول استفاده می شود. لذا صفحه توافقنامه ساخت کیف پول وبمانی در این مرحله برای شما نمایش داده میشود که با مطالعه آن میتوانید از ضوابط استفاده از کیف پول وبمانی آگاه شوید. گزینه WMZ که معادل کیف پول دلاری است را انتخاب کنید و روی create کلیک کنید.


7:اکنون کیف پول وبمانی شما ساخته شده است ومشابه شکل زیر به شما نشان داده می شود. در صورتیکه قصد خرید وبمانی دارید یا کسی قصد واریز دلار وبمانی به حساب شما دارد، این شماره را در اختیارش قرار دهید. در صورت دریافت وبمانی روی گزینه نشان داده شده در شکل کلیک کنید تا موجودی حساب شما به روز شود. در برخی مواقع جهت به روز شدن حساب لازم است از حساب خودتان خارج شوید و مجدد لاگین نمایید .


8:برای اینکه امکان دریافت وبمانی از دیگران را داشته باشید در صفحه اصلی حساب وبمانی گزینه Settings را انتخاب کرده و مشخصات حساب خودتان را مطابق شکل زیر تصحیح و ذخیره کنید .

9:جهت لاگین کردن و ورود به حساب وبمانی از لینک زیر استفاده کنید. جهت لاگین کردن باید از شماره موبایل یا آیدی وبمانی به همراه پسورد حسابتان استفاده کنید.
لینک ورود به حساب وبمانی

10:جهت ارسال پول به دیگران روی گزینه Finances   و سپس روی Transfer funds و سپس روی To purse کلیک کنید ولی شما احتیاجی به این پروسه در اسپورت کلوپ ندارید و میتوانید با وارد شدن به صفحه افزایش موجودی گزینه « افزایش اعتبار از طریق وب مانی » را انتخاب بنمایید و مبلغ دلخواه خود را وارد بنمایید و بصورت اتوماتیک شما به حساب وب مانی خود وارد خواهید شد و بعد از تایید مبلغ به سایت اسپرت کلوپ بر خواهید گشت و حساب کاربری شما در اسپرت کلوپ بلافاصله شارژ خواهد شد و همچنین از قسمت تراکنش مالی خود میتوانید ریز پرداخت های آنلاین خود را مشاهده بنمایید. در ادامه مطلب روش ارتقا حساب وب مانی شما توضیح داده میشود.

11:در حال حاضر امکان کار کردن با حساب وبمانی شامل دریافت و ارسال وبمانی برای حساب شما وجود دارد اما شما حداکثر امکان ارسال 100 دلار در روز دارید و موجودی حساب شما نمی تواند بیش از 300 دلار باشد. جهت رفع این محدودیت باید پروفایل حساب خودتان را که در حال حاضر از نوع آلیاس(Alias ) است به فرمال یا بالاتر افزایش دهید و نوع حسابتان را از مینی به کلاسیک تغییر دهید و نرم افزار کیپر کلاسیک(Keeper Classic ) را روی کامپیوتر خودتان نصب کنید.
جهت بهبود وضعیت پروفایل روی Settings و سپس روی Apply for a formal passport کلیک کنید.

12:در صفحه باز شده مشخصات کارت ملی یا پاسپورت خودتان را مطابق شکل زیر تکمیل نمایید :

13: پس از تکمیل اطلاعات رویUpload a scan copy of the passport کلیک کنید.

14 : عکس یا اسکن پاسپورت یا ترجمه کارت ملی خودتان را انتخاب نمایید. فایل انتخابی باید کمتر از 2 مگابایت باشد و فرمت آن باید JPG یا GIF یا PNG باشد .

 

 :15نوع مدرک ارسالی خودتان را در این مرحله انتخاب نمایید :

16 : پس از آپلود مدرک شناسایی باید منتظر تایید آن از طرف وبمانی بمانید که طی حداکثر 2 روز کاری انجام می شود. پس از بررسی مدرک آپلود شده یک پیام با متن زیر از طرف پشتیبانی وبمانی برای شما ارسال می شود:

 


Hello! Please, be informed that we have checked a document #258370824, uploaded by you. Regards, WebMoney Team

 


در صورت تایید شدن مدرک، یک پیام دیگر نیز با متن زیر برای شما ارسال می شود که به شما اطلاع می دهد پروفایل وبمانی شما به فرمال ارتقا یافته :

 


Dear WebMoney transfer System user!
You have provided us with your personal data and you were issued a Formal WM-Passport.
Formal WM-Passport holder has following features availible:
-to add funds by bank wire;
-to use a prepaid card;
-to automate funds acceptance from customers using the Merchant WebMoney Transfer service interfaces, in limited mode;
More information about Formal WM-Passport you may find here: http://link.wmtransfer.com/7g
Your personal data specified in WM-Passport can be viewed here: 351234557087
Please check if there any information you wish to disclose and make it publicly unavaililbe.
Any changes can be made only through the web-site: https://passport.wmtransfer.com
Specified data is being moderated only to be correct. “Verified” data status is availible only to Initial or Personal WM-Passport holders.
This message was sent to you automatically. There is no need to reply.
Welcome to WebMoney Transfer Community!

17: اکنون وارد حساب خودتان شوید و مطابق شکل زیر گزینه enable WinPro را کلیک کنید .


18: در صورتیکه قبلا ایمیل خودتان را وریفای نکردید از شما درخواست خواهد شد که وارد ایمیل شوید و روی لینک وریفای ایمیل کلیک کنید. پس از تایید ایمیل مجدد این صفحه را به روز کنید .

19: در این مرحله ممکن است از شما درخواست شود مجدد با استفاده از اس ام اس یا اینام به سایت لاگین کنید .

20: یک پسورد برای نرم افزار کلاسیک(وین پرو) در این مرحله انتخاب نمایید. پسورد قبل برای ورود به حساب وبمانی روی وبسایت است و پسورد این مرحله برای لاگین به نرم افزار کلاسیک. جهت جلوگیری از پیچیده شدن حساب می توانید پسورد این مرحله را مشابه همان پسورد قبل انتخاب کنید .

21: اکنون یک لینک نمایش داده می شود که با کلیک روی آن می توانید کلید نرم افزار کلاسیک را که یک فایل با فرمت kwm است دانلود کنید. پس از اطمینان از دانلود کی فایل و ذخیره شدن آن روی کامپیوتر خودتان روی continue کلیک کنید .

22: اکنون به شما پیامی داده می شود که حالت کلاسیک(وین پرو) در حساب وبمانی شما فعال شده است. شما می  توانید نرم افزار کلاسیک را روی هر سیستمی که بخواهید نصب کنید و با استفاده از نرم افزار از حساب وبمانی خودتان استفاده کنید. جهت نصب نرم افزار روی هر سیستمی باید کی فایل و پسورد را داشته باشید و همچنین پس از نصب کد تاییدی برای شما ارسال می شود که لازم است با وارد کردن این کد، نصب جدید خودتان را تایید کنید. در صورت استفاده از نرم افزار کلاسیک حساب وبمانی شما هیچ گونه محدودیتی برای انتقال و دریافت پول نخواهد داشت. همچین می توانید محدودیت برداشت از حساب وبمانی مینی(استاندارد) خودتان را که قبلا روزانه 100 دلار بود با استفاده از آموزش زیر تا 3000 دلار افزایش دهید. البته پیش از آن لازم است که نرم افزار کلاسیک را روی سیستم خودتان نصب و فعال کنید .

23: نرم افزار کلاسیک(وین پرو) را از لینک زیر با کلیک روی English Version دانلود کنید :

http://wiki.wmtransfer.com/projects/webmoney/wiki/WM_Keeper_WinPro

نرم افزار را با تایید تمام گزینه های پیش فرض نصب کنید و پس از نصب برای اولین بار آن را مطابق شکلهای زیر اجرا کنید .

 

 

 

پس از اجرای کیپر کلاسیک برای اولین بار یک کد تایید به ایمیل شما ارسال می شود و ارور زیر در صفحه ظاهر می شود که به معنی این است که لازم است نصب کیپر در این سیستم جدید را تایید کنید .

 

Your WebMoney Keeper has been connected from another computer or you have changed the hardware or operating system before logging into your WebMoney Keeper.    An activation code sent to the email or phone number, which you provided during the registration process, should be entered on the website – https://security.wmtransfer.com/asp/hwactivate.asp?wmid=955168445652     You will not be able to send funds, pay invoices, withdraw funds and perform a few other transactions from your WebMoney Keeper until you enable these transaction on your new or upgraded computer (this process is called activation and you can find detailed information on it here – http://wiki.wmtransfer.com/wiki/show/Activation

 

24:جهت تایید نصب کیپر در سیستم جدید روی لینک زیر کلیک کنید و کد تاییدی که به ایمیل شما ارسال شده است را وارد کنید :

 

https://security.wmtransfer.com/asp/hwactivate.asp

 

 

25:اکنون نرم افزار کلاسیک روی سیستم شما نصب شده و جهت به روزرسانی یکبار روی گزینه online pending activation  کلیک کنید که این گزینه به online تغییر خواهد یافت و اکنون می توانید از حساب خودتان استفاده نمایید .

 

برای انتقال دلار وب مانی به کیف پول های دیگر میتوانید از نرم افزار کلاسیک استفاده بنمایید ولی همانطور که قبلا توضیح داده شد شما برای افزایش موجودی در اسپرت کلوپ احتیاجی به انتقال وجه به کیف پول اسپرت کلوپ ندارید زیرا میتوانید با وارد شدن به صفحه افزایش موجودی گزینه « افزایش اعتبار از طریق وب مانی » را انتخاب بنمایید و مبلغ دلخواه خود را وارد بنمایید و بصورت اتوماتیک شما به حساب وب مانی خود وارد خواهید شد و بعد از تایید مبلغ به سایت اسپرت کلوپ بر خواهید گشت و حساب کاربری شما در اسپرت کلوپ بلافاصله شارژ خواهد شد و همچنین از قسمت تراکنش مالی خود میتوانید ریز پرداخت های آنلاین خود را مشاهده بنمایید و ما فقط به این دلیل قسمت 10 به بعد را برای شما توضیح دادیم که بتوانید محدودیتی که وجود داشت برداشته شود و شما بتوانید مبالغ بیشتری را روزانه جابجا بکنید

حالا شما میتوانید حساب وب مانی خود را شارژ کنید و سپس اقدام به افزایش موجودی در سایت اسپرت کلوپ بنمایید:

با جستجو کردن کلمه ی "فروش وب مانی" در گوگل می توانید تعداد زیادی اکسچنجر پیدا کرده که به کار خرید و فروش وب مانی مشغول هستند. برخی‌ از اکسچنجر‌ها سایت رسمی داشته، و برخی‌ تنها از طریق ایمیل یا یاهو مسنجر با مشتریان فعالیت می کنند. پیشنهاد ما به شما این است که قبل از پرداخت به اکسچنجر‌ها از سالم بودن آنها اطمینان پیدا کنید. به عنوان مثال سعی‌ کنید با اکسچنجر‌هایی‌ که دارای سایت رسمی بوده، و در سایت از نماد اعتماد الکترونیکی‌ وزارت صنعت معدن و تجارت استفاده می کنند فعالیت کنید. لیست تعدادی از این اکسچنجر‌ها که در حال حاضر معتبر، و قابل اعتماد بوده در بخش زیر آمده است :
www.exchanging.ir
www.wmfa.ir
www.cardha.com (خرید اتوماتیک
)
www.paybycashu.com (خرید اتوماتیک
)
www.farhadexchange.com (خرید اتوماتیک
)
فرض می‌کنیم که خرید وب مانی انجام شده، و اکنون می خواهید حساب کاربری خود را در اسپرت کلوب شارژ کنید. شما میتوانید براحتی با کلیک بر روی افزایش موجودی در سایت اسپرت کلوپ به آن صفحه منتقل بشوید و حساب خود را با انتخاب افزایش اعتبار توسط وب مانی شارژ بنمایید و همچنین میتوانید آموزش تصویری افزایش موجودی در سایت اسپرت کلوپ را مطالعه بنمایید
.